۱۴۰۰/۱۰/۲۳

انفجار خانه سرایداری یک مدرسه در خیابان ابوذر غفاری مشهد

صبح امروز پنجشنبه در پی اعلام انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان ابوذر غفاری شهر مشهد به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی،آتش‌نشانان و نجاتگران ایستگاه های ۵۱،۳،۴۰،۴۷،۱ را به محل حادثه اعزام که با حضور امدادگران ۴ نفر از گرفتار شدگان شامل ۲ دختر یک مرد و یک خانم که همگی از اعضای یک خانواده بودند از زیر آوار خارج و به بیمارستان منتقل شدند.

به دنبال این حادثه که در خانه سرایداری یک مدرسه اتفاق افتاد چهار نفر شامل یک مرد و یک زن و ۲ دختر که تمام اعضای خانواده سرایدار مدرسه بودند، دچار جراحت شده و به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه مادر خانواده علی‌رغم تلاش تیم پزشکی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات درگذشت
شایان ذکر است ؛ علت اولیه این حادثه نشت گاز شهری اعلام شده است و بنا به اعلام منابع بیمارستانی حال برخی مصدومان وخیم اعلام شده است.

عکاس: نیما نجف زاده

نظر شما

گزارش های اخیر

اولین نشست خبری سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد

نشست خبری سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد با حضور بیش از 150 خبرنگار در سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی این شهر برگزار شد.

محسن بخشنده ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

پای حرف مردم | محله سیدی

جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در مسجد حضرت ولیعصر(عج) پای حرف شهروندان محله سیدی نشستند.

احمد حسنی ۱۴۰۰/۱۱/۰۵

آئین تکریم از مسعود نوذری، عکاس پیشکسوت آستان قدس رضوی

بعد از ظهر دوشنبه 4 بهمن 1400، در مراسمی با حضور جمعی از عکاسان مشهدی، مسئولین استانی و کارکنان آستان قدس رضوی، از مسعود نوذری عکاس پیشکسوت حرم امام رضا (ع) به پاس...

احمد حسنی ۱۴۰۰/۱۱/۰۴