۱۳۹۹/۰۷/۲۶

جاده های دلتنگ

همه ساله در ایام شهادت امام رضا (ع) هزاران نفر از دلدادگان امام رئوف از اقصی نقاط کشور پای پیاده در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس قرار می گرفتند تا روز شهادت آن حضرت خود را به حرم مطهر ایشان برسانند.
امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا،آیین پیاده روی زائران امام رضا (ع) برگزار نشد و خیلی از عاشقان حضرت نتوانستند خود را به حرم مطهر رضوی برسانند.
تصاویری که در ادامه می بینید تصاویری از پیاده روی زائران امام رضا(ع) در سال های قبل است که امسال در همان موقعیت ها دوباره عکاسی شد.

نویسنده و عکاس: محمدحسن صلواتی

نظر شما

گزارش های اخیر

مشهد ، 99/9/9

هرکسی به نوبه خود تلاش می‌کند، نهمین روز از نهمین ماه سال نودو‌ نه را برای خود ماندگار کند، ما در فوتوشهر دقیقه‌های این روز را بر روی سنسور دوربین‌هایمان در قالب...

عکاسان فوتوشهر ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

آغوش گرمِ گرمخانه‌ها

در این شب‌ها که سوز سرما از هر درزی راه خود را برای رسیدن به گرمای خانه باز می‌کند، هستند افرادی که بی‌خانه‌اند و سرپناهی ندارند که وقتی سیاهی شب از راه می‌رسد،...

داوود بهگام ۱۳۹۹/۰۹/۰۸

طبیعت پاییزی ییلاقات مشهد

با گذشت یک ماه و نیم از فصل پاییز کم کم درختان رنگ عوض کرده و این فصل زرد رنگ، ییلاقات مشهد را برای گشت و گزار پاییزی آماده کرده است.

مصطفی عباسی ۱۳۹۹/۰۸/۲۵