۱۳۹۹/۰۴/۳۱

هشدار به بازارهای ناایمن مشهد

پس از گذشت مهلت چهارده روزه شهردار مشهد به ساختمان های پرخطر و ناایمن شهر ، اسامی این مجتمع ها توسط سازمان آتش نشانی مشهد معرفی شد.
مجتمع های تجاری که برای رفع مشکل و موانع ایمنی و آتش نشانی اقدامی انجام نداده اند و روز به روز بر دامنه مشکلات ایمنی آن ها افزوده می شود و بدون تعارف همواره باید در انتظار وقوع حادثه ای دلخراش در آن ها باشیم. در فهرست اعلام شده توسط آتش نشانی با اسامی ناآشنایی مواجه نمی شویم. از این اسامی کم وبیش طی سال های گذشته نیز به عنوان مصادیق ساختمان های ناایمن یاد شده است؛ ساختمان هایی که متولیانشان رسیدن به حداقل های استاندارد را بارها و بارها به تأخیر انداخته یا تهدیدهای گذشته را جدی نگرفته اند و هر بار با ترفندهای مختلفی از اقدام عملیاتی در این زمینه شانه خالی کرده اند.
«بر اساس نظرات کارشناسی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، سرای عزیز الله اف واقع درکوچه عباس قلی خان، پاساژ فیروزه واقع در چهاراه شهدا، یازده سرای هفده شهریور، بازار حضرتی واقع در خیابان نواب صفوی، بازار مرکزی واقع در میدان شهدا، پاساژ مدرس واقع در خیابان چهارطبقه، بازار مولوی واقع در بولوار مصلی، پاساژ فردوسی واقع در چهاراه خسروی، بازار حکیم و مجتمع تجاری امینی واقع در ابتدای خیابان امام خمینی(ره)، بازار رضا(ع) واقع در میدان بیت المقدس و مجتمع زیست خاور واقع در میدان شریعتی به عنوان مجتمع های ناایمن معرفی شده اند.
عکاسان: سعید گلی، محمد حسن صلواتی، احمد حسنی

عکاس: عکاسان فوتوشهر

نظر شما

گزارش های اخیر

انهدام بزرگترین باند کلاهبرداری کشور با بیش از 30 هزار فقره چک برگشتی‎

بزرگترین باند کلاهبرداری شبکه‌ای فعال در ایران با تلاش پلیس در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد شناسایی و در اقدامات بعدی متلاشی شد. به گفته فرمانده پلیس...

محسن بخشنده ۱۳۹۹/۰۵/۲۰

صد و یکمین جلسه علنی شورای شهر

صد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد امروز دوشنبه 20 مردادماه در سالن اصلی ساختمان این شورا برگزار شد.

مهدیه غفوریان ۱۳۹۹/۰۵/۲۰

تکریم و معارفه جمعی از شهرداران مناطق شهرداری مشهد

مراسم تکریم و معارفه جمعی از شهرداران مناطق شهرداری مشهد با حضور محمدرضا کلائی شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد.

صادق حاتمی ۱۳۹۹/۰۵/۱۹